ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

ΝΕΩΝ ΕΠΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ): Δροσιά-Αθλόπολις 3-2

Νίκη για τη Δροσιά με 3-2 επί της Αθλόπολις, στα πλαίσια της δεύτερης αγωνιστικής του πρωταθλήματος νέων της ΕΠΣΕ.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 6ο λεπτό με τέρμα του Άλκο, αλλά οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 39′ με τον Μπαρόλα. Στο επόμενο λεπτό ο ΑΠΚΟ πήρε και πάλι το προβάδισμα με σκόρερ αυτή τη φορά τον Σ. Τατάρα. Στο 67′ ο Τουλίτσης έκανε το 3-1 και οχτώ λεπτά μετά η Αθλόπολις μείωσε σε 3-2 με τον Αλαφάκη και στα τελευταία λεπτά πίεσε για την ισοφάριση, χωρίς να τα καταφέρει.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Δούκας-Νικολάου-Γάτος.

ΓΚΟΛ: 6′ Άλκο, 40′ Σ. Τατάρας, 67′ Τουλίτσης-39′ Μπαρόλας, 75′ Αλαφάκης.

Δρόσια (Καπετής): Παντρευτάκης (55′ Δήμος), Ελευθερίου Γ., Σκοπελίτης, Φωτιάδης (47′ Νεστορίδης), Τατάρας Γ., Δεληγιάννης, Σταμέλος, Τατάρας Σ., Τουλίτσης Αγ., Άλκο, Σουλιωτάκης (45′ Ελευθερίου Αγ.).

Αθλόπολις (Αφράτης): Πολυκαρπίδης, Μπαλάνος Δ., Ημεράι , Χαλικόπουλος, Γεωργαντόπουλος, Παριανός Γ., Παριανός Ρ., Οικονόμου (45′ Κοτσάλας), Μπαρόλας, Αλαφάκης, Παύλου (41′ Μπαλάνος Ι.).

Σαν Σήμερα (10/4/2010): Δροσιά-Ωρεοί 1-1

ΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αναβολή αγώνα πρωταθλήματος

Β’ ΕΠΣΕ: Αλλαγές αγώνων πρωταθλήματος