EVIASPORTS Β΄ ΕΠΣΕ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ ΕΠΣΕ: Πρόγραμμα & διαιτητές (3-4/11)

Συνεχίζεται αυτό το Σαββατοκύριακο, το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΕ με τη διεξαγωγή της τέταρτης αγωνιστικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
03-11-18
15:00
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ – ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Γουβών ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. – ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
03-11-18
15:00
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ Προκοπίου Νέο ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. – ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
03-11-18
15:00
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ Ιστιαίας ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. –
04-11-18
15:00
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ Γουβών ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. – ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
04-11-18
15:00
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ – ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Κηρίνθου ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. – ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
04-11-18
15:00
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Αιδηψού ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. – ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
03-11-18
15:00
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ Πάρκο Λαού ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.
03-11-18
15:00
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ Τσαλίκη-Παπίλα ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
03-11-18
15:00
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ “Ο ΑΠΟΛΛΩΝ” – ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Παραλίας Αυλίδας ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ.
03-11-18
15:00
ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Φύλλων ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. – ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡ.
04-11-18
15:00
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ Αγ. Νικολάου ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
04-11-18
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. – ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Πάρκο Λαού ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. – ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡ.
04-11-18
15:00
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ Πάλιουρα ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Ημ/νία
Ώρα
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Διαιτητής Βοηθοί 4ος Διαιτητής
03-11-18
15:00
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ – ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ Ζαράκων ΣΑΒΒΑΤΙΝΟΣ ΔΗΜ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
03-11-18
15:00
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κριεζών ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. – ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
04-11-18
15:00
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ Βρύσης ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. – ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
04-11-18
15:00
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ – ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ Αγ. Λουκά ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ. – ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
04-11-18
15:00
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Καρύστου ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. – ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ.
04-11-18
15:00
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ – ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Οι διαιτητές στους αγώνες του ΑΟ Χαλκίς & του Απόλλωνα Ερέτριας (6/4)

Κώστας Λαγός

Σαν Σήμερα (23/11/2019): Δροσιά-ΑΟ Χαλκίς 0-2 (photos+video)

Κώστας Λαγός

Αβαντίδες: Οι διαιτητές με Άρη

Κώστας Λαγός
-->